Pokud jste si na českém trhu nevybrali hledané vozidlo, jsme Vám schopni toto vozidlo dovézt ze zahraničí. Pošlete nám svou poptávku pomocí našeho poptávkového formuláře. Automobil podle Vašich požadavků najdeme na skladech již prověřených prodejců v zahraničí a zhotovíme Vám nabídky nalezených vozidel. Doba vyhledávání je ovlivněna typem a parametry poptávaného vozidla, s čímž souvisí četnost jeho výskytu. Pokud Vás naše nabídka zaujme, tak jsme Vám schopni do tří pracovních dnů vozidlo postavit "na dvůr".

Jaké jsou výhody dovozu nákladních aut ze zahraničí?

Nákladní vozidla dovážíme odkudkoli ze zemí EU, hlavně z Německa a to hned z několika důvodů. Jeden z nich je ten, že je Německo dostatečně velké, což zaručuje dobrý výběr i při poptávce ne zrovna rozšířeného typu automobilu. Dalším důležitým faktorem ovlivňujícím stav vozidla je platnost STK (TÜV), která je v Německu velice přísná, což je také zárukou kvality dováženého vozidla. Vozidla se v Německu opravují pouze v autorizovaných servisech, a tak mají lepší servis než u nás. V neposlední řadě pro dovoz automobilu z Německa také svědčí kvalita německých silnic a dálnic od kterých se přímo odvíjí stav jejich automobilů.

Jakým způsobem hledáme dovážená nákladní vozidla?

Nejprve na zahraničním trhu najdeme Vámi požadovaný automobil. Vozidla poptáváme zejména u našich již prověřených zahraničních partnerů nebo je vyhledáváme na internetu pomocí našich vyhledávačů. Vozidlo vybíráme těsně před odjezdem z důvodu, že v zahraničí je s vozidly velký obrat a vybírat vozidlo například měsíc předem nemá žádný smysl. Vozidlo, které se dá považovat za dobrou koupi bývá rychle prodané.

Zhotovíme Vám nabídky nalezených vozidel i s jejich podrobným popisem a po telefonické domluvě s Vámi se vydáváme do zahraničí, abychom se na vybraný automobil podívali.

Jak probíhá vlastní dovoz ze zahraničí?

Do zahraničí odjíždíme vždy předchozí den večer nebo v noci, abychom byli na místě určení brzy ráno s dostatečnou časovou rezervou. Pokud se chcete na vlastní oči přesvědčit o kvalitě nakupovaného vozu, můžete jet samozřejmě s námi. Přistoupit do našeho osobního vozidla můžete kdekoli na trase. Na místě automobil důkladně a odborně prověříme. Po zakoupení vozidla musíme na místním úřadu vyřídit formality kvůli přeregistraci a vystavení převozních značek a pojištění. Poté už se zakoupeným vozidlem vyrážíme zpět do ČR.

Co dělat, když vozidlo v zahraničním bazaru neodpovídá našim požadavkům?

Bohužel se může stát, že po příjezdu na místo zjistíme, že vybrané vozidlo má nějaké vady o kterých jsme nebyli předem informováni. V takovém případě se s Vámi samozřejmě o změně tohoto stavu a případné slevě ihned domluvíme. V případě Vašeho nesouhlasu s vybraným vozidlem míváme v záloze další vozidlo poblíž místa nákupu původního. Pokud se stane, že si přesto žádné vozidlo nevyberete, jedeme domů. Vozidlo pak vyhledáme později a tím se vyhnete situaci, že byste si za každou cenu museli koupit vozidlo, které není stoprocentně podle Vašich představ.

Jaké formality se musí vyřídit po dovezení auta do ČR?

Po dovozu vozidla do Čech ho necháme prohlédnout odborným servisem, změříme emise a provedeme speciální technickou kontrolu pro dovezené vozidlo. Při této kontrole je vozidlu vystaven technický popis a na jeho základě úředníci na dopravním inspektorátu vystaví technický průkaz. Dáváme si velký pozor na veškeré homologace, stáří a jiná data, která při nedodržení legislativy mohou znamenat nepřihlášení vozidla v ČR. Všechny tyto úkony jsou již zahrnuty do koncové ceny.

Kdy dochází k předání automobilu?

Když je vše nachystáno k předání vozidla, tak s Vámi sepíšeme kupní smlouvu a vystavíme fakturu. Po jejím zaplacení vám automobil předáme. Dostanete předávací protokol, technický průkaz, další patřičné dokumenty od vozidla a klíče. Vy pouze necháte vozidlo na magistrátu zaregistrovat na své jméno nebo firmu.

Jak dlouho trvá dovoz auta ze zahraničí?

Celá operace od zakoupení až po předání vozidla trvá kolem tří pracovních dnů. Pokud jsou na vozidle prováděny další úpravy (např. nástavba) nebo opravy, tak je doba této operace samozřejmě delší.

Rychlý kontakt

 • +420 773 51 51 21

 • obchod@nakladnivozidla.cz

 • Autobazar
 • Nákladní vozidla s.r.o.
 • Dvořákova 2870/62, Přerov
  (naproti nemocnice)


 • Fakturační adresa
 • Nákladní vozidla s.r.o.
 • Vsadsko 1916/2
 • 750 02 Přerov
 • IČ: 29388660
 • DIČ: CZ29388660