Doporučujeme

Bazar nákladních automobilů

Bazar nákladních a užitkových automobilů

Náš autobazar najdete v Přerově na ulici Dvořákova 62 (naproti nemocnici). V naší nabídce najdete užitková vozidla do 3,5 t a nákladní vozidla od 3,5 t do 18 t celkové hmotnosti různých výrobců.

Výkup nákladních automobilů

Výkup nákladních a užitkových automobilů

Pokud chcete prodat svůj automobil, pošlete nám o něm nějaké informace včetně jeho fotografií. Rádi ho od Vás vykoupíme.

Dovoz nákladních automobilů

Dovoz nákladních a užitkových automobilů

Pokud v naší nabídce nenajdete vhodný automobil, rádi Vám ho dovezeme ze zahraničí. Každému dovezenému automobilu zajistíme platnou STK a český technický průkaz.

Financování nákladních automobilů

Financování nákladních a užitkových automobilů

Pokud chcete koupit nákladní automobil a řešíte jeho financování, rádi Vám pomůžeme se získáním úvěru nebo leasingu.

Naše společnost Nákladní vozidla s.r.o. na českém trhu funguje již více než deset let a v současné době prodá více jak stovku nákladních a užitkových automobilů ročně.

Prodáváme, dovážíme a vykupujeme nákladní auta všech značek. V naší nabídce najdete značky automobilů jako například MAN, IVECO, MERCEDES-BENZ, DAF, VOLVO, SCANIA, VOLKSWAGEN, FORD, RENAULT, FIAT apod. Jsou to zejména užitková vozidla do 3,5 t a nákladní vozidla od 3,5 t do 18 t celkové hmotnosti. V našem autobazaru nákladních aut najdete například valníky, skříně, chladící a mrazící auta, sklápěče, dodávky, tahače, stavební techniku, speciální vozidla pro převoz živých zvířat apod.

Abychom Vám poskytli tu nejlepší kvalitu dodávaného zboží, tak všem prodávaným vozidlům zajistíme servis tak, aby byla připravena k bezproblémovému provozu. Pokud si vyberete nákladní auto, které nemáme skladem, tak Vám zajistíme jeho dovoz z celé EU se všemi službami, které souvisí s prodejem a registrací v ČR. Nákladní auta, která dovážíme ze zahraničí, jsme schopni k přímému prodeji připravit do tří pracovních dnů od objednání.

Některá vozidla z naší nabídky můžete najít v našem autobazaru ve Dvořákově ulici v Přerově (naproti nemocnici), další jezdí u svých původních majitelů nebo jsou u našich zahraničních dodavatelů.

Před návštěvou doporučujeme, abyste si nejlépe zavoláním na telefonní číslo +420773515121 zjistili, kde se Vámi požadované vozidlo nachází, a domluvili si s námi schůzku.

Poskytované služby:

Bazar nákladních a užitkových automobilů, prodej vozidel nových i ojetých z ČR i ze zahraničí, dovoz nákladních aut z celé EU, výkup vozidla do protiúčtu, převzetí leasingu, zajištění výborného financování, zpracování nástaveb, vestaveb a jiných doplňků vozidel, elektronická diagnostika závad a poruch automobilů, příprava na STK a zajištění STK, převod a přihlášení vozidel, prodej náhradních dílů, opravy vozidel, povinné ručení vozidel